توجه مهم:
مستند ها زبان انگلیسی می باشند مگر اینکه در عنوان یا توضیحات ذکر شده باشد.
مستند ها بدون زیرنویس فارسی و انگلیسی می باشند مگر اینکه لینک دانلود زیرنویس در قسمت دانلود قابل مشاهده باشد و یا در توضیحات ذکر شده باشد.
جهت دانلود اکانت VIP تهیه کنید

نیروهای ویژه – هفته جهنمی نهایی (2015)

VN:F [1.9.22_1171]
امتیاز: ۸٫۰/۱۰
(۱ تعداد آرا)

BBC – Special Forces – Ultimate Hell Week (2015)

چالش دوام حداکثر در حالی که ۲۹ نفر از متبحرترین مردان و زنان بریتانیا با کهنه سربازان آب دیده از قدرتمند ترین نیروهای نظامی جهان، به ورای مرزهای ذهنی و جسمی خود سوق داده می شوند. اندرو فردی فلینتوف در حالی که ۲۹ نفر از زبده ترین مردان و زنان سراسر بریتانیا با چالش دوام حداکثر روبرو می شوند این برنامه را اجرا می کند. به مدت بیش از ۱۲ روز تازه واردان از سوی کهنه کاران قدرتمندترین نیروهای ویژه سراسر جهان از یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده گرفته تا SAS بریتانیا، تحت فشاری فراتر از مرزهای ذهنی و جسمی خود قرار می گیرند.

بر اساس روش های گزینش ویژه، نوآموزان هر ۴۸ ساعت در معرض مجموعه ای از چالش ها قرار می گیرند، که همگی برای شکستن مقاومت این افراد طراحی شده اند و هر یک از قبلی مشکل تر می باشند. در پایان تنها یک نفر برنده نیروهای ویژه است: هفته نهایی جهنمی

قسمت ۱: یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده

در قسمت اول ۲۹ تازه کار با ری و وودی ملاقات می کنند، دو عضو سابق یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده، که قرار است آنها را طی چهار ساعت طاقت فرسا و پیوسته زیر افشانه آب سرد بیازمایند. این تازه اول کار است. پس از آن دو روز جهنمی زیر دستان خشن نیروهای یگان ویژه دریایی در پیش است. کدام یک از این ۲۹ نفر موفق می شوند و چه کسانی به خانه بر می گردند.

قسمت ۲: یمام اسرائیلی

از ۲۹ نفر آغازی، اکنون ۲۲ نفر باقی مانده است. قسمت دوم تازه کاران را تحت فرمان عامل یمام سابق اسرائلی ایتی گیل نشان می دهد. او به دنبال رهبری قدرتمند تحت فشار خردکننده است. چالش های وحشیانه به بستری در بیمارستان و شکست منجر می شوند. تازه کاران می کوشند تا یک لندرور را با دست خالی از یک چاله گل بیرون آورند، و در مسابقه تحمل بار مجازات به فراتر از مرزهای توانایی های جسمی خود می روند.

قسمت ۳: Navsog دریایی فیلیپین

برای ۱۸ تازه کار باقی مانده، هفته نهایی جهنمی در حال وارد شدن به حلقه تنگ تری از چالش ها و آزمون ها است. ستوان دانته ممبرر افسر وظیفه Navsog، نیروهای ویژه و زبده فیلیپینی است. این واحد یکی از جنگنده ترین نیروهای شرق دور است. او که با شکنجه تازه کاران فیلیپینی سرحال آمده است، به دنبال پیوند ضعیفی در گروه، یا آنطور که خودش می گوید ویروس، می گردد.

قسمت ۴: SAS استرالیا

پس از سه چالش پشت سر هم، ۱۳ تازه کار باقی مانده خسته و کوفته و بی رمق شده اند. و در حالی که هنوز سخت ترین چالش باقی مانده است، همگی تحت فرمان جیسون فالا عضو سابق SAS استرالیا قرار می گیرند. تازه کاران برای اولین بار یاد می گیرند رودرو شدن با صفوف دشمن چگونه است. آنها در نقش نظامیان به تامین آذوقه یک نیروی چریکی کمک می کنند. آنها در زیر نگاه تیزبین جیسون هنگام راه پیمایی در شب و رویارویی با نیازهای این ارتش چریکی، باید ثابت کنند که قدرت ذهنی لازم برای انجام عملیات در زمین دشمن را دارند.

قسمت ۵: اسپتزناز روسیه

پس از پشت سر گذاشتن اولین مرحله از مراحل چهارگانه آموزشی، ده تازه کار باقی مانده در شرف ورود به چالشی روانی هستند، دنیای نیروهای ویژه استزناز روسی تحت فرماندهی کهنه سرباز سونی. تنها ۶ جایگاه در هفته پایانی موجود است، و تازه کاران به گرم به گرم آذوقه اندک باقی مانده خود نیاز خواهد داشت تا این آزمایش ۴۸ ساعته سخت و طاقت فرسای جسمی و روانی را پشت سر گذارند. از حمل بارهای سنگین در مسافت های چندین مایل در تپه های ناهموار ساوت ولز گرفته تا امتحان هوش و خُلق تحت فشار روانی خردکننده، تازه کاران با کوچک ترین اشتباه امتیاز از دست می دهد و هر نشان دادن کوچکترین ضعفی می تواند به معنی از دست دادن مرحله نهایی باشد. چه کسی در مرحله نهایی ۶ حضور خواهد داشت؟

قسمت ۶: SAS بریتانیا

آنها در پنج برنامه از سخت گیرترین واحدهای نظامی جهان موفق شدن. اکنون در مرحله نهایی، شش تازه کار باقی مانده با آزمون نهایی مواجه می شوند، ۴۸ ساعت با SAS بریتانیا. عده کمی انتخاب شده اند و عده کمتری نیز می تواند از این چالش های سخت جسمی و روانی عبور کنند که باید آن را تاب آورده و پشت سر گذارند به امید آنکه این نیروهای زبده برگزیده شوند. اما در پایان تنها یک برنده وجود خواهد داشت. چه کسی لقب نیروی ویژه: هفته نهایی جهنمی را از آن خود خواهد کرد؟

Technical Specs
Video Codec: x264 CABAC High@L4.1
Video Bitrate: 3006 Kbps
Video Aspect Ratio: 1280 x 720
Video Resolution: 1.778 (16:9)
Audio Codec: AAC LC
Audio: English
Audio Bitrate: 160 kb/s VBR 48 KHz
Audio Channels: Stereo 2
Run-Time: 59mins
Framerate: 25 fps
Number of Parts: 6
Container Mp4
Part Size: 1.30 GB
Source: HDTV
Merged English Subtitles

تبلیغات

لینک های دانلود

برچسب ها

0 دیدگاه “نیروهای ویژه – هفته جهنمی نهایی (۲۰۱۵)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً جای خالی را پر کنید! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دسته بندی

جستجو با گوگل

کانال تلگرامی مستندز

عضویت در خبرنامه

برای دریافت مستندها در ایمیل خود در خبرنامه سایت عضو شوید...

لطفاً ایمیل خود را وارد کنید:


بعد از وارد کردن آدرس ایمیل خود حتما از طریق لینکی که به ایمیلتان ارسل شده، عضویت خود را تایید کنید!

logo-samandehi