توجه مهم:
مستند ها زبان انگلیسی می باشند مگر اینکه در عنوان یا توضیحات ذکر شده باشد.
مستند ها بدون زیرنویس فارسی و انگلیسی می باشند مگر اینکه لینک دانلود زیرنویس در قسمت دانلود قابل مشاهده باشد و یا در توضیحات ذکر شده باشد.
جهت دانلود اکانت VIP تهیه کنید

مبارزه هیو برای زباله (2015)

VN:F [1.9.22_1171]
امتیاز: ۱٫۰/۱۰
(۱ تعداد آرا)

BBC – Hugh’s War on Waste (2015)

هیو فیرنلی- ویتینگستال ماموریت دارد تا با به چالش کشیدن سوپرمارکت ها و صنایح فست فود برای کاهش قابل توجه میزان زباله ای که تولید می کنند، طرز فکر ما را درباره زباله ها تغییر دهد. ما در کشوری زندگی می کنیم که در آن یک سوم غذاهای تولید شده هرگز خورده نمی شوند، و میانگین سهم غذا در سبد خانوار ۷۰۰ یورو در سال است. هیو معتقد است که باید کاری انجام داد.

قسمت ۱: ابتدا با فروشندگان معمولی سوپرمارکت هایی ملاقات می کند که مجهز به سبدهای خرید چرخدار هستند. او می خواهد پیش از آنکه این چرخ ها از فروشگاه خارج شوند خریدها را از آنها خارج کند، به هر حال، آنها بعد از یک هفته دور ریخته می شوند، پس چرا نباید به جای زحمت خانه بردن، آنها را ذخیره کرد؟ او سپس به یک مزرعه هویج در نورفولک می رود، و در آنجا از حقیقتی درباره استانداردهای سختگیرانه آرایشی سوپرمارکت ها پرده بر می دارد که نشان می دهد هر میوه یا سبزیجاتی که کمی نارس باشد، رد می شود. هیو برای اینکه مردم را وادار کند به حجم عظیم غذاهایی که دور می اندازند بیشتر بیاندیشند، به هیات یک زباله جمع کن در می آید. او به مخازن زباله سرک می کشد تا با چشم خود ببیند که چه مقدار مواد غذایی بیهوده دور ریخته می شوند.

قسمت ۲: هیو فیرنلی- ویتینگستال از ماموریت خود نتیجه می گیرد که نگذارد بریتانیا این همه مواد غذایی، پوشاک و مواد قابل بازیافت را دور بریزد، و بزرگ ترین فروشندگان بریتانیا را ترغیب کند تا مازاد غذاهای خود را به خیریه ها بدهند، و شبانه و مخفیانه به مخازن زباله سوپرمارکت ها سرک می کشد. هیو همچنین به کشاورزان بریتانیا کمک می کند تا سوپرمارکت ها را وادار کنند استانداردهای تزئینی خود را برای میوه و سبزیجات پایین تر آورند و انقلاب زباله خود را در پرستویچ، گریتر منچستر ادامه می دهد.

Technical Specs
Video Codec: x264 CABAC High@L4.1
Video Bitrate: 3043 Kbps
Video Aspect Ratio: 1280 x 720
Video Resolution: 1.778 (16:9)
Audio Codec: AAC LC
Audio: English
Audio Bitrate: 160 kb/s VBR 48 KHz
Audio Channels: Stereo 2
Run-Time: 59mins
Framerate: 25 fps
Number of Parts: 2
Container Mp4
Part Size: 1.29 GB
Source: HDTV
Merged English Subtitles

تبلیغات

لینک های دانلود

برچسب ها

0 دیدگاه “مبارزه هیو برای زباله (۲۰۱۵)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً جای خالی را پر کنید! * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دسته بندی

جستجو با گوگل

کانال تلگرامی مستندز

عضویت در خبرنامه

برای دریافت مستندها در ایمیل خود در خبرنامه سایت عضو شوید...

لطفاً ایمیل خود را وارد کنید:


بعد از وارد کردن آدرس ایمیل خود حتما از طریق لینکی که به ایمیلتان ارسل شده، عضویت خود را تایید کنید!

logo-samandehi